Raw Materials

Lampa wisząca Luna Orbit Natural Raw Materials

Cena
822,00 zł
Cena
Nowa cena
822,00 zł
Brutto

Lampa wisząca Luna Orbit z rattanu marki Raw Materials

Nadaj swojemu salonowi lub jadalni ciepły, naturalny charakter dzięki lampie wiszącej Luna Orbit z rattanu marki Raw Materials. Półokrągły kształt i otwarte plecenie rattanu tworzą wyjątkowy efekt gry światła i cienia, który od razu nadaje pomieszczeniu charakteru.

Ta lampa wisząca idealnie pasuje do wnętrz w stylu boho i przyciąga wzrok nad stołem w jadalni lub w salonie.

Specyfikacje

  • Materiał: Naturalny rattan
  • Wymiary: średnica 62 cm, wysokość 37 cm
  • Kolor: Naturalny
  • Marka: Raw Materials
  • Zastosowanie: Lampa wisząca do wnętrz, gwint E27 (źródło światła nie jest dołączone)

Oświetlenie nastrojowe o naturalnym charakterze

Otwarte plecenie rattanu w lampie wiszącej Luna Orbit zapewnia miękkie, przefiltrowane światło, które sprawia, że pomieszczenie staje się ciepłe i przytulne. Rattan jest lekkim i trwałym materiałem, dzięki czemu lampa ta jest również przyjazna dla środowiska.

Standardowy gwint E27 ułatwia montaż. Wybierz dowolne źródło światła i dopasuj atmosferę do swojego wnętrza.

Dlaczego warto zamówić w Living Lovely?

W Living Lovely możesz łatwo zamówić online lampę wiszącą Luna Orbit z rattanu marki Raw Materials, z szybką dostawą bezpośrednio z magazynu i w atrakcyjnej cenie. Dodaj swojemu wnętrzu wyjątkowy klimat już dziś.

Polityka wysyłki
  • Dekoracje i małe meble: 1-3 dni robocze (chyba że wskazano inaczej)
  • Ciężkie przedmioty i meble: 2 -4 dni robocze (chyba że wskazano inaczej)

Szybka i niezawodna usługa wysyłki
W Living Lovely dbamy o to, aby Twoje zamówienie dotarło do Ciebie szybko i bezproblemowo! Zamawiasz w dni robocze przed godziną 20:00? Zaczynamy pracę od razu, abyś mógł jak najszybciej cieszyć się swoim nowym zakupem. Gdy tylko Twoje zamówienie będzie gotowe do dostawy, niezwłocznie otrzymasz od nas numer przesyłki Track&Trace.

Elastyczne metody wysyłki
Niezależnie od tego, czy jest to mała, czy duża przesyłka, przy każdym zamówieniu sprawdzamy, która metoda wysyłki będzie najszybsza. Dzięki temu zapewniamy szybką i bezpieczną dostawę. Wolisz odebrać zamówienie osobiście? Żaden problem! Gdy tylko będzie gotowe, otrzymasz e-mail umożliwiający odbiór zamówienia po wcześniejszym umówieniu terminu.

Czas dostawy dostosowany do Ciebie
Czas dostawy zależy od Twojej lokalizacji i wybranej metody wysyłki. W przypadku przesyłek międzynarodowych prosimy o uwzględnienie dodatkowego czasu na odprawę celną i lokalną dostawę. Na każdym etapie będziemy Cię informować.

Dostawa międzynarodowa i podatki
Dostarczamy na cały świat! Pamiętaj, że w przypadku zamówień międzynarodowych mogą obowiązywać cła importowe lub inne podatki.

Masz pytania dotyczące swojego zamówienia?
Nasz dział obsługi klienta jest zawsze do Twojej dyspozycji! Skontaktuj się z nami pod adresem info@livinglovely.nl lub napisz do nas na WhatsApp pod numerem +31208951899.

Informacje o materiale
O Living Lovely

Living Lovely to sklep internetowy z artykułami do domu, w którym możesz stworzyć swój wymarzony wystrój wnętrz. Nasz różnorodny i wyjątkowy asortyment pobudza kreatywność i zachęca do eksperymentowania. Łącz różne style, baw się kolorami i formami oraz nadaj swojemu domowi osobisty charakter. W ten sposób zmienisz swoje wnętrze w prawdziwe miejsce marzeń!

Hanglamp Luna Orbit Natural Raw Materials - Hanglamp - Raw Materials - livinglovely.nl
Lampa wisząca Luna Orbit Natural Raw Materials
Hanglamp Luna Sphere Natural Raw Materials - Hanglamp - Raw Materials - livinglovely.nl
Hanglamp Luna Orbit Natural Raw Materials - Hanglamp - Raw Materials - livinglovely.nl
Hanglamp Luna Orbit Natural Raw Materials - Hanglamp - Raw Materials - livinglovely.nl
Hanglamp Luna Orbit Natural Raw Materials - Hanglamp - Raw Materials - livinglovely.nl
Hanglamp Luna Orbit Natural Raw Materials - Hanglamp - Raw Materials - livinglovely.nl

Gwarancje Living Lovely

  • Darmowa dostawa

    W całej Holandii i Belgii dla zamówień powyżej 75.-

  • Produkty Światowe

    Nasze produkty pochodzą z najdalszych zakątków świata. Od Azji po Amerykę.

  • Wysłano w sposób neutralny dla klimatu

    Wszystkie nasze zamówienia wysyłamy w sposób neutralny dla klimatu.

  • Bezpieczne zakupy

    W naszym sklepie kupujesz bezpiecznie i zgodnie z europejskimi przepisami o ochronie prywatności

Darmowa wysyłka przy zamówieniach powyżej 75.- w Holandii & Belgii

Płać bezpiecznie za pomocą

Obserwuj nas, użyj hashtagu

#piękneprzebywanie

@livinglovelynl